KONST / Litografier / Färglitografi 14912077
nr 1491 2077
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stockholms Stadshus. Signerad, numrerad 274/360, daterad 81, Färglitografi, bildmått: 42x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:40:29
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas